Znajdź nas w mediach społecznościowych

Tworzymy strony WWW oparte o system zarządzania treścią (CMS).

Tworzymy strony WWW

Tworzone przez nas strony są oparte o system zarządzania treścią (CMS). Strona wykorzystująca taki system pozwala na łatwe modyfikacje oraz późniejszą aktualizację i rozbudowę przez zwykłego użytkownika końcowego. Tworzone przez nas strony są w pełni responsywne co oznacza, że ich wygląd oraz układ dostosowuje się automatycznie do rozmiaru okna przeglądarki, na której jest wyświetlany np. komputerów, smartfonów czy tabletów.

Zamawiając usługę stworzenia strony WWW zajmiemy się kompleksowo całym procesem wraz z zakupieniem niezbędnych komponentów do jej powstania. Na początek podpowiemy oraz wybierzemy wspólnie domenę pod którą Państwa strona będzie identyfikowana, a następnie dokonamy jej rejestracji na pierwszy okres roku.

Dostosujemy konto hostingowe do potrzeb Państwa strony oraz ilości wykorzystywanych skrzynek e-mail. Po wstępnych ustalenich przystąpimy do tworzenia strony WWW i będziemy w stałym kontakcie z Państwem. Będziemy oczekiwać na przekazanie z Państwa strony materiałów które mają znajdować się na tworzonej stronie.

W końcowym etapie zajmiemy się takimi rzeczami jak instalacja darmowego certyfikatu SSL oraz przygotujemy optymalizację SEO aby Państwa strona była poprawnie zaindeksowana w wyszukiwarce Google.

Staną się Państwo w posiadaniu:

strony www– domeny,
– konta hostingowego,
– strony WWW,
– kont e-mail w wykupionej domenie.
Od strony technicznej zajmiemy się kompleksowo całą usługą stworzenia strony WWW oraz poprawnie skonfigurujemy ją pod kontem widoczności dla odwiedzających.

Mają Państwo dodatkowe pytania? Zapraszamy do kontaktu!